Türkiye'nin Coin Haberleri - Bitcoin Haber
Bitcoin
$66,539.68
-718.24
Ethereum
$3,452.16
-27.59
Litecoin
$71.18
-1.87
DigitalCash
$26.62
-0.62
Monero
$159.36
-4.06
Nxt
$0.00
-0
Ethereum Classic
$23.96
+0.51
Dogecoin
$0.13
-0

Milyarder Mark Cuban’dan Şaşırtan Bitcoin ve Altın Açıklaması

1 729

Milyarder Mark Cuban’dan Şaşırtan Bitcoin ve Altın Açıklaması

Milyarder yatırımcı ve Shark Tank emektarı Mark Cuban, Bitcoin’in bir değer deposu olarak altının üstünlüğünü kıracağını tahmin ediyor.UpOnly ile yeni bir röportajda ünlü yatırımcı, Bitcoin’in bir para birimi olarak iyi çalışabileceğine hiçbir zaman ikna olmamasına rağmen, BTC’nin çok çeşitli yatırımcılar için altının yerini alacağına inandığını söylüyor.

Bitcoin Alternatif Bir Varlık

Bitcoin’in bir platform olarak harika olduğunu belirten Cuban, artık bu durumun kabul edildiğini ve BTC’nin pek çok insanın portföylerinde altının yerini alacağını belirtiyor. Cuban ayrıca balinaların HODL eylemini sürdürdükçe BTC’nin fiyatının yükseleceğini vurguluyor.

Cuban, Bitcoin’in altının piyasa değerini yemeye hazır olmasına rağmen, bunu yavaşça ve ancak kripto dışı uzmanların varlığa yönelmesinin daha kolay hale geldiği zaman yapacağını belirtiyor.

“Bu [borsa yatırım fonlarının] açıldığını ve insanların onu satın almasının yollarını görmeye başlıyorsunuz. Sadece Bitcoin satın almak için bir cüzdana para koymak hala çok zor. Öyleyse, onu sizin için tutacak, birlikte çalışabileceğiniz birine ihtiyacınız var, değil mi? Çünkü çoğu insan bu Bitcoin’i kendi gözetiminde bulundurmaktan korkuyor. Bu işlemler basit olana kadar, insanlar bunu geleneksel yöntemlerle satın almak isteyecekler.”

Bu işlemlerin kolaylaştığı zaman insanların akın akın bu alan gireceklerini belirten Cuban, işte o zaman Bitcoin’in altın değerinde olduğunun daha iyi anlaşılacağını vurguluyor.Cuban,  Zamanla insanların Altından daha çok Bitcoin’e güveneceklerini belirterek özellikle bu noktada genç nesillerin Bitcoin’i daha iyi anlayacaklarını ifade ediyor.

1 yorum
  1. […] varsayımın aksine, parite kırılır ve 20-EMA’nın altında kalırsa, 50-SMA’ya Fiyat . Boğaların bu desteği agresif bir şekilde savunması muhtemeldir çünkü fiyat 29 Mart’tan […]

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.