Türkiye'nin Coin Haberleri - Bitcoin Haber
Bitcoin
$19,984.65
-879.89
Ethereum
$1,122.39
-84.38
Litecoin
$52.00
-3.65
DigitalCash
$45.18
-3.79
Monero
$117.63
-2.43
Nxt
$0.00
-0
Ethereum Classic
$15.30
-1.08
Dogecoin
$0.06
-0.01

Milyarder Bill Gates, Kripto Yatırımcılarını Korkutan Açıklamalarda Bulundu

0 149

Milyarder Bill Gates, kripto para birimlerinin “değerli bir noktası” olmadığını belirtirken, analistler piyasada daha fazla “çöküş” öngörüyorlar.

Bitcoin ve Ethereum gibi büyük kripto para birimlerinin fiyatı, geçen haftaki çöküşten bu yana bir miktar istikrar kazandı.

Ancak kripto para sahiplerinin henüz satılmamışlarsa tehlikeli bir durumda kalmaya devam edebilecekleri belirtiliyor. Şu ana kadar iyi bir toparlanma olmadığı ve fiyatların geçen Kasım ayına kıyasla hala zirvede olduğu eklendi. Çoğu analist gelecekte daha fazla acı olacağını tahmin ediyor.

Microsoft’un kurucusu Bill Gates, dünyanın en zengin isimlerinden biri ve onun açıklamaları yatırımcıları daha da korkutmuş durumda.

Berkshire Hathaway yöneticisi Warren Buffett, Bitcoin’i “iyi” olarak tanımladıktan sonra Gates, neden bir kripto para birimine sahip olmadığını açıkladı.

Reddit’te “Bana Her Şeyi Sor” programında yaptığı açıklamada, “Değerli bir sonucu olan şeylere yatırım yapmayı seviyorum” dedi. “Şirketlerin değeri, çok sayıda ürünü nasıl ürettiklerine bağlıdır. Kriptonun değeri, bir başkasının, diğer yatırımlar gibi topluma katkıda bulunmamak için, bir başkasının bunun için ödeme yapacağına karar verdiği değerdir.”

Böyle bir algı, kripto borsası Luno’nun İngiliz yöneticisi Sam Kopelman’a göre, “korku durumunda” kalan piyasaya hiç yardımcı olmuyor.

%90’ın üzerinde düzeltme endişesi!

En büyük endişeler, büyük oyuncular Bitcoin ve Ethereum dışındaki herhangi bir kripto para birimi olan altcoinlerle ilgili.

Rekt Capital, mevcut piyasa düşüşü devam ederse küçük altcoinlerin değerlerinin yüzde 90’ından fazlasını kaybedebileceğini düşünüyor.

Blockchain.com CEO’su Peter Smith, gelecekteki “yaratıcı yıkım” konusunda benzer bir tahminde bulundu.

Smith, CNBC’ye verdiği bir demeçte, “Hala tüm finansal sistemi inşa etme aşamasındayız” dedi.

Ethereum Kurucusu Buterin, Birleşmenin Yapılacağı Tarihi Duyurdu!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.