Mike Novogratz: 2020’de Bitcoin 20.000 Dolar Olmazsa Yatırımı Keserim

«

Mike Novogratz: 2020’de Bitcoin 20.000 Dolar Olmazsa Yatırımı Keserim .

Kripto para destekli dijital banka Galaxy Digital CEO’su Mike Novogratz, BTC/USD paritesi 2020’de 20.000 doları aşmazsa yatırımından vazgeçecek. Kripto para piyasaları, son iki hafta boyunca ana akım piyasadaki çoklu satışların etkisiyle yükseldi. Bu süreçte kripto para topluluğu, en büyük kripto para birimi Bitcoin’in (BTC) fiyatının daha da yükseleceğini düşünüyor. Kripto para destekli dijital banka Galaxy Digital’in CEO’su ve tanınmış bir Bitcoin destekçisi Mike Novogratz, Bitcoin hakkında daha önce yaptığı olumlu analizleri tekrarladı. Bitcoin’in 2020’nin sonuna kadar 20.000 doları yeniden test etmesi gerektiğini söyledi. 2 Nisan tarihinde CNBC’nin Closing Bell programına verdiği röportajında ​​Novogratz, Bitcoin fiyatının Ekim 2020’den önce en az iki katına çıkacağına olan güvenini dile getirdi. Novogratz, Bitcoin için başka bir yükseliş öngörüsü daha sunarken, fiyatın 2020’de tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşmaması durumunda Bitcoin’den vazgeçebileceğini itiraf etti:

“Eğer Bitcoin yıl sonuna kadar yükselmezse, tasımı tarağımı toplarım.”

Novogratz’ın yeni Bitcoin tahmini, kripto para piyasalarında toparlanma yaşanması sürecine denk geldi. Bitcoin, 2 Nisan’da 7.200 dolara yükseldi. Hatırlanacağı üzere mart ayının başlarında 3.600 dolara kadar düşüş gözlenmişti. Coin360 verilerine göre Bitcoin, haber yayına hazırlanırken son 24 saat içinde yüzde 4,6’nın üzerinde bir artışla 6.989 dolardan işlem görüyordu.

Novogratz sıra dışı tahminler yapmayı seviyor

Novogratz, Bitcoin hakkında ilk kez iyimser bir tahmin yapmıyor. Kendisi Tim Draper ve John McAfee gibi büyük Bitcoin destekçilerinin yanı sıra bazı yanlış Bitcoin fiyat tahminleriyle de tanınıyor. Geçen yıl Galaxy Digital CEO’su Novogratz, Bitcoin fiyatını 2019’un sonundan önce 20.000 dolar olarak tahmin etmişti.

Bir Cevap Yaz

Onur Onuk Hakkında

avatar

Onur Onuk

Onur Onuk 1995 doğumlu ve Balıkesir'de yaşamaktadır. Uzun süredir kripto ve haber sektöründe editörlük yapmakta olup haberkoin.com'un daimi editörlerindendir. Soru ve Önerileriniz için onuronuk@haberkoin.com adresine mail atabilirsiniz .

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *