«

Max Keiser: “İnsanların tek kazanma yolu Bitcoin”

Pokerin en yüksek ve düşük elleri kazanan saydığı bir türü olan Hi/Lo’nun analojisini kullanan yayıncı Max Keiser, vatandaşların devlet tarafından basılan para birimleriyle eninde sonunda kaybedeceğini ileri sürdü.

Keiser, kendi programı The Keiser Report’un 15 Ekim tarihli bölümünde “Para biriminin değerini düşünerek para oluşturabilen bir ülke olmadığınız sürece tek bir seçeneğiniz var.” diye belirtti:

“Eli daha yüksek el ile kazanmaya çalışabilirsiniz: altın, gümüş ve Bitcoin. Bağımsız bir ülke veya büyük bir yatırım bankası olmadığınız sürece düşük el ile kazanamazsınız.”

ABD’nin yüklü miktarda para bastığı, dünya genelinde ekonomik zorlukların ve koronavirüs endişelerinin yaşandığı yılın sonuna doğru bazı yorumcular, alternatif finansal varlıkları nakde tercih ediyor.

Keiser, yalnızca devlet ve bankaların düşük el seçeneği ile kazanabileceğiniz söyledi. Küçük oyuncuların rotası ise ancak gümüş, altın ve Bitcoin (BTC) sahibi olarak kazanmak olabilir. Bu üç varlık, genellikle enflasyona ve diğer ekonomik koşullara karşı koruma olarak değerlendiriliyor.

Bir Cevap Yaz
Tepkiniz Ne Oldu?

Onur Onuk Hakkında

avatar

Onur Onuk

Onur Onuk 1995 doğumlu ve Balıkesir'de yaşamaktadır. Uzun süredir kripto ve haber sektöründe editörlük yapmakta olup haberkoin.com'un daimi editörlerindendir. Soru ve Önerileriniz için [email protected] adresine mail atabilirsiniz .

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *