Türkiye'nin Coin Haberleri - Bitcoin Haber
Bitcoin
$58,024.52
+1063.42
Ethereum
$3,140.04
+59.12
Litecoin
$70.40
+1.54
DigitalCash
$25.01
+1.12
Monero
$161.48
+3.34
Nxt
$0.00
0
Ethereum Classic
$21.73
+0.94
Dogecoin
$0.11
0

Huobi Token, Prime Ve Prime Lite Türkiye’de Kullanıma Açıldı

0 504

Huobi Token (HT), Huobi Global platformunda kayıtlı bulunan Türk vatandaşlarına sunuldu. Artık Türk kullanıcıları HT ticareti yapabilir ve Prime ve Prime Lite dahil olmak üzere HT ile ilgili tüm hizmetlere katılabilir.

Huobi Global’dan yapılan duyuruya göre, aşağıdaki ve sonraki tüm Huobi Token işlem çiftleri de Türk kullanıcılarına sunulacak:

HT’den yapılan açıklamada, Türk kullanıcılar için şu uyarılar yapıldı; “Kullanıcıların herhangi bir bakiye transferini gerçekleştirmeden önce bu token için para yatırma / çekme sayfasındaki ipuçlarını dikkatlice okuması önerilir. Belirtilen uyarılara uymayan kullanıcılar, özellikle asgari miktarı karşılamıyorsa transfer miktarını kaybedebilir.”

Duyurunun devamında şu ifadelere yer verildi; “Dijital varlıklarda alım satım yapmak, büyük fiyat dalgalanmaları nedeniyle yüksek risklidir. İşlem yapmadan önce, lütfen dijital varlıklarda işlem yapmanın tüm risklerini tam olarak anlayın ve kendi işlem kararlarınıza özen gösterin.”

Huobi Token Nedir?

Huobi Token, blok zinciri ile çalışan bir sadakat noktası sistemidir. Huobi’nin resmen başlattığı tek tokendir. HT, Huobi Global iş dünyasını ve VIP indirimi, HT özel etkinlikleri, popüler paralara karşı işlem yapma ve “sesinizi duyurma” gibi tüm ürünleri destekliyor.

HT, yayın zamanında Türk Lirası bazında 14,25 TL’den işlem görüyor. Token, ayrıca, 0,00038 Bitcoin (BTC) ve 0,0134 Ethereum (ETH) değerinde işlem görüyor. Piyasa değeri 712.45 milyon lira olan HT’nin işlem hacmi 195.77 milyon lira. Toplam arzı ise 500 milyon HT.

HT tanıtımı için tıklayın!

HT kullanım durumları için tıklayın!

9 Mayıs 2019’da Prime Lite lansmanı yapılacak. “Prime” ve “Prime Lite” ile tanışın:

Huobi Global Sosyal Medya Hesapları

Huobi Global Yetkili (Telegram Grubu): https://t.me/huobiglobalofficial

Blog: https://blog.huobi.com/

Facebook: https://www.facebook.com/huobiglobalofficial

Twitter: https://twitter.com/HuobiGlobal

Güncel kripto para haberleri, kripto para airdrop ve ico paylaşımları için sosyal medya hesaplarımızı takip etmeyi unutmayın : FacebookTelegramTwitter  İnstagram

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.