Türkiye'nin Coin Haberleri - Bitcoin Haber
Bitcoin
$20,259.74
-463.59
Ethereum
$1,147.38
-36.67
Litecoin
$52.88
-1.82
DigitalCash
$45.92
-2.37
Monero
$118.75
+1.04
Nxt
$0.00
-0
Ethereum Classic
$15.60
-0.56
Dogecoin
$0.07
-0

Ethereum (ETH), Yeni GameStop Cüzdan Haberiyle Birlikte Sıçrayabilir!

0 77

Ethereum (ETH) için GameStop’ta piyasaya sürülmesi beklenen cüzdan ve yaklaşan Merge güncellemesi, şu anda en büyük kilit konular olarak göze çarpıyor. Yatırımcılar bu iki haber için sabırsızlanırken ETH’de son 24 saatte yine önemli bir düşüş görüldü. Son 24 saatte %4 değer kaybeden altcoin liderinde işlerin bu haberlerle düzelmesi bekleniyor.

Ethereum için yatırımcıları neler bekliyor?

Ethereum fiyatı, beklenen gelişmelerle kayıplarını silebilir ve analistler trend çizgisinin büyümesini desteklemek için beklerken yakında toparlanmaya başlayacağını söylüyorlar. Analistler, Ethereum’un yükselen trend çizgisinin desteğiyle yukarı doğru bir atılım için hazır olduğuna inanıyor. Şu anda 2,148,67 doların üzerine bir sıçrama öngörülüyor ve ilk hedef 2,300 dolar olarak belirlenmekte.

Kripto para piyasaları, Terraform Labs’ın LUNA ve UST ikilisinin çöküşüne yanıt olarak son zamanlarda büyük bir düşüş yaşadı. O zamandan beri, Ethereum ve altcoinler bir konsolidasyon dönemine girmiş durumda. Glassnode analistleri, Ethereum’un getirisini kısa vadeli (aylık) ve uzun vadeli (dört yıllık) bazda değerlendirdi.

Kaynak: Glassnode

Ethereum’a olan talep keskin bir şekilde artmasına rağmen Glassnode analistleri, gaz fiyatlarının Aralık ayından bu yana yapısal olarak düştüğünü belirtti. Bored Ape Yacht Club gibi büyük NFT koleksiyonları ve geçen haftaki tüm satış olayları dışında Ethereum için gaz fiyatlarının düştüğü göze çarpıyor. Bu durum, topluluktaki Ethereum sahipleri arasındaki güçlü duyarlılığın arkasındaki bir itici göz olarak belirtildi.

GameStop, NFT sahipleri için bir Ethereum cüzdanı başlattı

Dünyanın en büyük oyun perakendecisi GameStop, Salı günü gözetimsiz bir Ethereum cüzdanını duyurdu. Cüzdan, oyunculara, NFT ve diğer dijital koleksiyonları depolayan, gönderen ve alan kullanıcılara yönelik geliştirildi.

GameStop’un Ethereum cüzdanı, doğrudan Ethereum katman 2 entegrasyonuna sahip. Bu da daha ucuz ve daha hızlı işlemler anlamına geliyor. Şu anda cüzdan, GameStop web sitesinden indirilebilen bir tarayıcı uzantısı olarak ve Google Play Store’da da mevcuttur.

Shiba Inu (SHIB), Balinaların En Çok Sahip Olduğu Coin Durumunda!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.