Dash kullanıcıları için merkeziyetsiz finansa erişim imkanı geliyor

«

Dash kullanıcıları için merkeziyetsiz finansa erişim imkanı geliyor

Dash (DASH) kullanıcıları, StakeHound ile yapılan iş birliği sayesinde yakında geniş yelpazede merkeziyetsiz finans (DeFi) hizmetlerine erişim sağlayabilecek.19 Ekim tarihli duyuruya göre StakeHound’a yatırılan kripto paralar, aynı zamanda Dash’in ana düğüm sistemi yoluyla ağ ödülleri kazanacak.

Dash sahiplerinin büyüyen DeFi piyasasına erişim sağlamak için kripto paralarını StakeHound’a göndermesi gerekiyor. StakeHound, bunun ardından anlık olarak stakedDash adlı bir ERC-20 token üretecek ve kullanıcılara geri gönderecek.StakedDASH, Uniswap, Aave ve Curve gibi büyük DeFi platformlarında alınıp satılabilecek ve kullanılabilecek. Token, aynı zamanda istenildiği zaman Dash’e geri dönüştürülebilecek.

StakeHound’ta tutulan DASH token’lar ise Dash ana düğümünde saklanacak ve standart ağ ödülü oranında ödül kazanacak. Bu ödül, kullanıcılara stakedDASH olarak ödenecek.Böylece Dash sahipleri, kendi ana düğümlerini oluşturmak için 1.000 adet DASH kilitlemelerine gerek kalmadan ağın staking özelliğinden faydalanabilecek. StakeHound yoluyla staking yapmak için yalnızca değeri çeviri yayın saati itibarıyla 66,97 dolar olan 1 DASH gerekiyor.

Dash pazarlama yöneticisi Mark Mason, yeni iş birliğinin Dash kullanıcılarına DeFi erişimi sağlamasının yanı sıra, DeFi kullanıcılarına da Dash erişimi sunacağını söyledi.

Bir Cevap Yaz
Tepkiniz Ne Oldu?

Melih Er Hakkında

avatar

Melih Er

Melih Er , üç senedir bir şirkette kripto para danışmanlığı yapmaktadır. Aktif olarak haberkoin.com'da editörlük görevinde bulunuyor . Tüm soru ve önerileriniz için [email protected] adresine mail atabilirsiniz.

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *