Türkiye'nin Coin Haberleri - Bitcoin Haber
Bitcoin
$66,539.68
-718.24
Ethereum
$3,452.16
-27.59
Litecoin
$71.18
-1.87
DigitalCash
$26.62
-0.62
Monero
$159.36
-4.06
Nxt
$0.00
-0
Ethereum Classic
$23.96
+0.51
Dogecoin
$0.13
-0

Bu Kripto Projesi Formula 1 Sponsorluğunu Duyurdu

0 568

Bu Kripto Projesi Formula 1 Sponsorluğunu Duyurdu

AlphaTauri pilotu Pierre Gasly, 2021 Formula 1 sezonu için Fantom ve Quantum Fintech Group ile işbirliği yaptı. Gasly daha önce Red Bull sponsorluğunda olmuştu ve 2020’de Monza’da bir ilk galibiyet de dahil olmak üzere iki podyum finalini elde ettikten sonra dördüncü F1 sezonuna AlphaTauri’nin tüm zamanların en yüksek puanı olarak giriyor.Twitter’da Gasly, “Quantum FinTech Group ile Fantom Vakfı macerasının bir parçası olmaktan çok mutluyum. Fantom, anında işlemlere ve neredeyse sıfır maliyete olanak tanıyan dünyanın toplu olarak benimsenmeye hazır ilk akıllı sözleşme platformudur” ifadesini kullanıyor.

Fantom Blockchain

Fantom blockchain, ‘lachesis’ adı verilen bir aBFT konsensüs protokolü üzerine inşa edilmiş bir katman-1 platformudur.Fantom, Şubat ayında yatırımcıları için %1500’ün üzerinde getiri elde etti. Quantum Fintech, sponsorluk çabalarına şahsen liderlik eden Fantom Vakfı destekçisi Harry Yeh tarafından yönetilen, Abu Dabi merkezli bir kripto hedge fonudur.

Fantom’un yatırımcılarının ve desteklenenlerin listesi büyümeye devam ediyor gibi görünüyor. Son olarak, Sam Bankman-Fried’ın Alameda Research’ü projeye 35 milyon $, ardından Ari Paul’un liderliğindeki Block Tower Capital’in 20 milyon $ ’lık yatırımı yaptı.

Fantom’un Teknolojisi

Fantom’un teknolojisi, orijinal olarak popüler DeFi projeleri YFI ve K3per’in kurucusu Andre Cronje tarafından tasarlandı. Aslında, K3per’ın bazı akıllı sözleşme özellikleri Fantom’a taşınarak işlem maliyetlerini önemli ölçüde düşürdü.Blockchain tarihindeki belki de en hızlı ortaklık kampanyalarından biri olan Fantom, son iki ayda K3per, Cover, Cream, Frax, Sushiswap, Yearn, FTX, Solana, Serum, Curve ve Graph Protokolü ile ortaklıklarını duyurdu. Fantom, bu projelere artan verim ve işlem hızı ile sorunsuz zincirler arası ekosistem entegrasyonu sunduğunu iddia ediyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.