Türkiye'nin Coin Haberleri - Bitcoin Haber
Bitcoin
$62,795.46
+3176.18
Ethereum
$3,352.93
+161.68
Litecoin
$69.97
+0.02
DigitalCash
$27.15
+1.57
Monero
$159.23
+2.45
Nxt
$0.00
0
Ethereum Classic
$23.01
+0.66
Dogecoin
$0.12
+0.01

Twitter’ın Ödeme Hamlesi Bitcoin’i 300.000 Dolara Taşıyabilir!

0 431

Twitter tarafından kısa bir süre önce hayata geçirilen Bitcoin ile ödeme sistemi oldukça sevilmiş durumda. Buna ek olarak getirilen yeniliğin Bitcoin değerini 300.000 dolara kadar taşıyabileceği de kaydedildi.

Twitter Bitcoin Ekosistemini Büyütüyor

Twitter tarafından uzun bir süredir geliştirilen bu yenilik sonunda hayata geçirildi. Şu anda bazı iOS kullanıcıları için geçerli olan yeniliğin kısa sürede herkese açılması bekleniyor. Bu sayede kullanıcılar artık Bitcoin ile birbirlerine kolayca bağış gönderebilecekler.

Bugün Twitter’ın bu özellik için API özelliğinden faydalandığı Strike şirketinin CEO’su Jack Mallers şu açıklamalarda bulundu:

“Twitter’ın Strike API ile entegrasyonu, Twitter’ı dünyanın en iyi havale deneyimlerinden birine, dünyanın en büyük küresel içerik oluşturucu pazarlarından birine, dünyanın en büyük küresel ödeme deneyimlerinden birine, dünyanın en iyi küresel mikro ödeme pazarlarından birine dönüştürüyor. ve bir internet iletişim şirketinin dünya için parasal standartla birlikte çalışmasına izin vererek, kullanıcıları için küresel ödemeleri mümkün kılıyor.”

Strike şirketi hali hazırda Twitter’a bağlı bir kuruluş. Beraberinde büyük bir teknolojiyi getiren Strike bu bağış özelliğinin arkasındaki asıl şirket de denilebilir. Kullanıcılar ortaya koyulan entegrasyon üzerinden birbirlerine kolayca para gönderebilecekler.

Hali hazırda özgürlükçü bir platform olması ile tanınan Twitter önemli bir adıma imza atmış oldu. Bu özelliğin oldukça faydalı işler için kullanılabileceğini düşünürsek dünya genelinde dev bir ödeme ağı oluşturulabilir.

Üniversite Öğrencisinin Kripto Paraları Bıçak Zoruyla Gasp Edildi

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.