Bitcoin, Ethereum ve 3 Altcoin’in Göreceği Çılgın Seviyeler

«

 Bitcoin, Ethereum ve 3 Altcoin’in Göreceği Çılgın Seviyeler.

Bitcoin’in geleceğiyle ilgili kapsamlı yeni bir rapor, önde gelen kripto para biriminin fiyatının 397.000 dolara yükselebileceğini buldu. Ayrıca raporda analistler 4 dev altcoin’in göreceği seviyeleri de açıkladı. Ancak bu fiyatlar bir gecede olmayacak…

Bitcoin’in geleceğiyle ilgili kapsamlı bir rapor 397.000 dolara işaret ediyor

Bitcoin’in geleceğiyle ilgili kapsamlı yeni bir rapor yayınlandı ve bu raporda eski kripto para fonu yöneticisi Demelza Hayes, BTC’yi Hedefli Adreslenebilir Pazar’a (TAM) göre değerlendiriyor. Bu terim, belirli bir ürün veya hizmet için genel gelir fırsatını tanımlamak için kullanılır. Raporda, Bitcoin‘in bir para birimi olarak kullanmasının uzun vadede Ethereum, Bitcoin Cash ve Litecoin gibi altcoin’leri gölgede bırakacak şekilde daha fazla olacağı varsayılıyor. Ayrıca raporda analistler, BTC’nin muhtemelen benimseme eğrisinin en başında olduğunu vurguluyor.

Analistler, analizin mütevazı piyasa penetrasyonu varsayımlarına dayandığını, yani kripto para biriminin değer, havale, offshore mevduat, oyun, çevrimiçi kumar, bankacılık dışı finansal hizmetler, borç verme, mikro ödemeler, kripto ticareti ve daha fazlasıni içeren tüm hedef adreslenebilir pazarın %10’una nüfuz edeceğini söylüyor.

İşte Bitcoin ve 4 altcoin’in 2030’da göreceği inanılmaz seviyeler

Raporda analistler Bitcoin’in 2030’da 397.000 dolar değerinde olacağını öne sürüyor ve açıklamalarına şunları ekliyor:

KRİPTO VARLIKLARI İÇİN HEDEFLENEBİLİR PAZAR YAKLAŞIK 212 TRİLYON DOLAR. EN BÜYÜK KULLANIM ÖRNEKLERİ ARASINDA 126 TRİLYON DOLAR DEĞERİNDE TÜM KÜRESEL FİAT PARA BİRİMLERİ VE KÜRESEL DEĞERİ 42 TRİLYON DOLAR OLAN TÜKETİCİ KREDİLERİ DE DAHİL OLMAK ÜZERE BİR DEĞİŞİM ARACI YER ALIYOR. BİTCOİN ÖNÜMÜZDEKİ ON YIL İÇİNDE BU PAZARIN %10’UNA NÜFUZ EDERSE HER BİTCOİN 2030’DA 397.000 DOLAR DEĞERİNDE OLACAK.

“Daha Yeni Başladı!”: İşte Kritik Bitcoin, Ripple ve Ethereum Tahmini

Rapor ayrıca Bitcoin’in işlem hızını, gizlilik paralarının durumunu ve Tether’ın BTC’nin fiyatı üzerindeki etkisini analiz ediyor. Altcoin pazarına gelince, analistler önümüzdeki on yıl içinde dört önde gelen kripto varlığının potansiyel fiyatlarına bakıyor ve Ethereum’un 2030 yılına kadar tahmini 3.644 doları vurabileceğine inanıyorlar. Aynı zaman diliminde analistler, Litecoin’in 2.252 doları, Bitcoin Cash’in 13.016 doları ve Stellar’ın 7,81 doları göreceğini öne sürüyor.

Bir Cevap Yaz

Ahmet Uraz Hakkında

avatar

Ahmet Uraz

Ahmet Uraz , Ankara Üniversitesi son sınıf öğrencisidir. Uzun süredir kripto sektöründe bulunmaktadır. Haberkoin.com'un daimi editörlerindendir. Tüm soru ve önerileriniz için ahmet@haberkoin.com adresine mail atabilirsiniz.

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *