random-post
  • Facebook
  • Instagram
  • Twitter
  • Telegram
Ara
«

Binance.US’den Yeni Bir Kripto Para Desteği Daha Geldi .

Dijital varlık pazaryeri Binance.US, ünlü blockchain projesinin kripto para birimine destek vermeye başladığını duyurdu. Dijital varlık pazaryeri Binance.US, 16 Mart itibarıyla, blockchain projesi Tezos’un kendi geliştirdiği kripto para birimi olan XTZ’yi listeleyecek. Binance’in web sitesinde yer alan duyuruya göre, XTZ/USD ve XTZ/BUSD işlem çiftleri için alım satım 16 Mart Pazartesi günü 09:00 (EST) itibarıyla satışa sunulacak. Binance.US üzerindeki kullanıcılar, pazartesi günü işlemler öncesi cüzdanlarına USD, BUSD veya XTZ yatırabilirler. Ancak, XYZ tokenleri için sadece para yatırma izni verilecek; para çekme işlemlerine 16 Mart saat 09.00’dan sonra izin verilecek. XTZ, haber yayına hazırlanırken 1,33 dolar değerindeydi.

Tezos’un kısa tarihi

Tezos 2014 yılında Arthur ve Kathleen Breitman tarafından tasarlandı. Temmuz 2017’de, 232 milyon dolar toplayan başarılı bir ICO süreci geçirdi. Filecoin tarafından geçilene kadar kısa en büyük ICO’lardan biriydi. Kripto para birimi, Şubat 2020’de yaklaşık 3,90 dolara ulaştı ve altcoin’lerin çoğundan daha iyi performans gösterdi.

Bir Cevap Yaz

Ahmet Uraz Hakkında

avatar

Ahmet Uraz

Ahmet Uraz , Ankara Üniversitesi son sınıf öğrencisidir. Uzun süredir kripto sektöründe bulunmaktadır. Haberkoin.com'un daimi editörlerindendir. Tüm soru ve önerileriniz için ahmet@haberkoin.com adresine mail atabilirsiniz.

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *