random-post
  • Facebook
  • Instagram
  • Twitter
  • Telegram
Ara

Binance, SUSHI’yi Listeleme Kararının Arkasında Durdu

«

Binance, SUSHI’yi Listeleme Kararının Arkasında Durdu

Kullanıcılar, SushiSwap’in ani düşüşünün ardından kripto borsa Binance’i token’ı en başta listelediği için suçladı. Binance ise riskli projeleri destekleme kararının arkasında durdu.

Binance CEO’su Changpeng Zhao, bir gönderisinde borsanın SUSHI gibi token ve projeleri listeleme kararını savundu:

“Sektörün liderlerinden biri olarak yeniliği destekliyoruz. Yenilik ile birlikte yüksek ödül şansı ve yüksek risk geliyor. Bazı projeler uçarken, bazıları başarısız oluyor. Aldığınız riski bu doğrultuda yönetin. Kripto kışında insanlara birikimlerini tutmalarını söylüyor. İşler kızıştığında ise insanlara son derece dikkatli olmalarını söylüyorum.”

SUSHI, anonim geliştiricisi Chef Nomi geliştirici fonundan bir miktar SUSHI sattıktan sonra 9,5 dolardan 1,13 dolara geriledi. Chef Nomi, protokolün kontrolünü FTX CEO’su Sam Bankman-Fried’a devretti.

Merkeziyetsiz finans topluluğu, Chef Nomi’nin eylemlerini doğru bulmadı ve SUSHI satın alan bazı topluluk üyeleri, Binance gibi borsaları token’ı listeledikleri için suçladı.

Binance, DeFi projelerini uzun bir süredir destekliyor. Zhao, finansın geleceğinin DeFi olduğuna inandığını açıklamıştı.

Bir Cevap Yaz
Tepkiniz Ne Oldu?

Ahmet Uraz Hakkında

avatar

Ahmet Uraz

Ahmet Uraz , Ankara Üniversitesi son sınıf öğrencisidir. Uzun süredir kripto sektöründe bulunmaktadır. Haberkoin.com'un daimi editörlerindendir. Tüm soru ve önerileriniz için [email protected] adresine mail atabilirsiniz.

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *