Türkiye'nin Coin Haberleri - Bitcoin Haber
Bitcoin
$70,959.46
+3819.14
Ethereum
$3,645.59
+520.79
Litecoin
$87.29
+3.47
DigitalCash
$30.77
+1.45
Monero
$137.72
+2.56
Nxt
$0.00
0
Ethereum Classic
$31.42
+3.11
Dogecoin
$0.16
+0.01

Kraken, Merakla Beklenen NFT Platformu İçin Bekleme Listesini Açtı

0 414

Kripto para borsası Kraken, non-fungible token (NFT) platformu için bir bekleme listesini açtı.

Kraken NFT platformunun söylentileri ilk olarak geçen yıl Aralık ayında, bir sözcüsünün şirketin çok yakın bir gelecekte NFT hizmetleri sunmaya başlayacağını söylediğinde ortaya çıktı. Bugün şirket, Kraken NFT’nin “NFT koleksiyonunuzu araştırmak, işlemek ve güvence altına almak için eksiksiz bir çözüm” olduğunu belirten bir blog yazısında hizmetlerden bazılarını duyurdu:

Amaç, NFT ticareti ve depolama için sorunsuz entegrasyon oluşturmak. Platform, NFT’lerin alım ve satımını Kraken kullanıcılarının hesaplarına entegre edecek ve tüccarların nakit veya kripto para birimi işlemleri yapmasına izin verecek. Satıcılar, NFT’yi her bir itibari para biriminde Kraken tarafından desteklenen bir kripto para birimi olarak listeleyebilecek ve alıcılar tercih ettikleri para biriminde teklif verebilecekler.

Kraken ayrıca, ikinci NFT pazarında her satış fiyatından sanatçı parçalarını ödüllendiren “Yaratıcı Kazançları” sunmayı planlıyor. Platform, aynı koleksiyondaki diğer belirteçlere kıyasla bireysel NFT’lerin nadirliğini analiz etmek ve açıklamak için yerleşik araçlar içerecek.

Kraken’de bir NFT bulunduran kullanıcılar, Kraken platformundan NFT ve kripto transfer ederken bir gaz ücreti alsalar bile, alım satım için sıfır gaz ücretine tabi tutulacaklar. Platform, tek bir arayüzle çok bloklu koleksiyonları destekleyecek, ancak piyasaya sürüldüğünde yalnızca Ethereum ve Solana için destek olacağı bildirildi. Gelecekteyse birçok farklı ağın desteklenmesi planlanıyor.

Geçen yılın Aralık ayının sonunda, Kraken CEO’su Jesse Powell, müşterilere NFT koleksiyonlarından daha fazla değer vermek için platform hizmetleri sağlayacağını söylemişti.

Solana Ağının Kilitlenmesinin Ardından Önemli Değişiklikler Geliyor

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.