Türkiye'nin Coin Haberleri - Bitcoin Haber
Bitcoin
$20,259.74
-463.59
Ethereum
$1,147.38
-36.67
Litecoin
$52.88
-1.82
DigitalCash
$45.92
-2.37
Monero
$118.75
+1.04
Nxt
$0.00
-0
Ethereum Classic
$15.60
-0.56
Dogecoin
$0.07
-0

Binance US, Bazı BTC İşlem Çiftlerinden Komisyon Almayacak

0 48

Kısa bir süre önce ortaya çıkan bir habere göre, dünyanın en büyük kripto para borsalarından Binance’in ABD’deki yan kuruluşu olan Binance US, şimdi sıfır ücretle spot Bitcoin işlem çifti desteği sunuyor.

Binance müşterileri dört spot çifti ile komisyon ödemeden işlem yapabilecek: BTC / USD, BTC / USDT, BTC / USDC ve BTC / BUSD. Kullanıcılar ayrıca bir kripto para biriminden diğerine ücretsiz olarak transfer edebilecek ve ayrıca OTC (tezgah üstü) portalını ücretsiz olarak kullanabilecekler. Ancak platform kullanıcıları, genel kripto satın al özelliğini kullanırken yine de %0,5 ücret ödemeye devam edecekler.

Binance US CEO’su Brian Shroder, “Düşük ücretli ticarette yerleşik bir lider olarak, Amerika Birleşik Devletleri’nde tüm Bitcoin işlem çiftleri için spot ticaret ücretlerini ortadan kaldıran ilk kripto borsası olmaya hazırız.” dedi.

Shroder, “Bunu sektörümüzde ödemelerin ele alınma şeklini değiştirmek, kripto para birimlerinin kullanılabilirliğini artırmak ve pazarımıza ve müşterilerimize ihtiyaç anında yardımcı olmak için bir fırsat olarak görüyoruz.” diye sözlerine devam etti.

Binance’in tazminat yapısının değişmesiyle şirket, ücretlerinin çoğunu kaldırma kararına hız vermiş durumda. Şirketten yapılan bir açıklamada, “Durgunluk korkuları arttıkça ve enflasyon maliyetleri yükseldikçe, kripto ekosistemindeki herkes için daha fazla maliyet tasarrufu ve Bitcoin değerleri sunmaya inanıyoruz.” sözlerine yer verildi.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.