random-post
  • Facebook
  • Instagram
  • Twitter
  • Telegram
Ara
«

Binance listelenen kripto para listesini büyütüyor .

Binance, platform üzerinde Visa ve Mastercard ile yapılacak satın almalarda 15 yasal para seçeneği daha ekledi. 14 Şubat’tan itibaren borsanın partneri Simplex, dünyada birçok ülkede kripto satın almak için kullanılabilecek. Desteklenen para birimleri arasında İngiliz Sterlini, Güney Kore Wonu, Rus Rubles, Avustralya Doları, İsviçre Frangı, Çek Korunası, Danimarka Kronu, Norveç Kronu, Yeni Zelanda Doları, Polonya Zlotisi, İsveç Kronu, Türk Lirası, Güney Afrika Randı, Macar Forinti ve İsrail Şekeli yer alıyor. Binance kullanıcıları, yeni özelliği Kripto Satın Al sayfası yoluyla kullanabilecek ve Bitcoin (BTC), Binance Coin (BNB), Ether (ETH), Bitcoin Cash (BCH), Litecoin (LTC) ve XRP satın alabilecek. Diğer yandan yeni özellik pek de ucuz fiyatlarla gelmiyor. Simplex, yaklaşık yüzde 7 işlem ücreti alıyor ki bu da, çoğu kredi kartının nakit avans ücretinden daha pahalı. Diğer yandan Simplex, işlemi ABD Doları yerine istenilen para biriminde tamamlayabiliyor. Bu da, kullanıcıların genelikle yüzde 2 ile 3 arasında olan döviz işlem ücretinden kaçınmalarını sağlıyor.

Daha fazla yasal para seçeneği

Binance, daha fazla yasal seçeneği ekleyerek gözlerini üzerine çevirdi. Borsa, geçtiğimiz günlerde eşler arası alım satım platformunda Rus Rublesi için destek ekledi. Borsa, genellikle işleri kolaylaştıran ortaklar ile çalışıyor. Binance, Ocak ayında satıcılar için eşler arası bir program da başlattı.

Bir Cevap Yaz
Tepkiniz Ne Oldu?

Ahmet Uraz Hakkında

avatar

Ahmet Uraz

Ahmet Uraz , Ankara Üniversitesi son sınıf öğrencisidir. Uzun süredir kripto sektöründe bulunmaktadır. Haberkoin.com'un daimi editörlerindendir. Tüm soru ve önerileriniz için [email protected] adresine mail atabilirsiniz.

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *