Türkiye'nin Coin Haberleri - Bitcoin Haber
Bitcoin
$64,967.39
+748.31
Ethereum
$3,140.60
+62.8
Litecoin
$85.35
+4.19
DigitalCash
$31.21
+0.91
Monero
$118.99
-1.5
Nxt
$0.00
0
Ethereum Classic
$27.92
+1.78
Dogecoin
$0.16
+0.01

Samsung Destekli Blockchain Sağlık Veri Uygulamasını Harmony Ölçekleyecek

0 294

Blockchain ağı Harmony, hızlı ve güvenli sağlık verileri paylaşımını sağlamak için Litvanyalı blockchain destekli sağlık uygulaması firması ile bir araya geldi.

Cointelegraph ile paylaşılan 12 Eylül’deki basın bültenine göre Harmony, platformun ölçeklenebilirliğini artırmak için, yürüyüş veya koşu gibi sağlıklı yaşam tarzı aktiviteleri teşvik edici bir platform geliştiren Lympo ile ortaklık kurdu.

Samsung Blockchain cüzdanı, LYM tokenlerini destekliyor

Basın bültenine göre, Lympo uygulaması çeşitli günlük hedeflerin tamamlanması karşılığında kullanıcılarını LYM tokenleriyle ödüllendiriyor ve bu tokenlerin spor malzemeleri, alet ve diğer ürünleri satın almak için harcamalarına olanak sağlıyor.

Şirket Temmuz ayında LYM tokenlerinin, teknoloji devi Samsung’un yeni blockchain özellikli telefonu tarafından sağlanan Samsung blockchain cüzdanına çekilebileceğini duyurdu.

ABD ve Güney Kore’de kullanılabilen uygulamanın, sekiz ayda 260.000’den fazla kullanıcı kazandığı ve aylık yaklaşık 90.000 aktif kullanıcıya ulaştığı söyleniyor.

Harmony’nin IEO’su Binance Launchpad’de yayınlandı

Lympo CEO’su Ada Jonuse, Harmony’nin yeni ortaklık kapsamında Lympo’nun uygulamasını sağlıklı yaşam alışkanlıkları geliştiren herkese sağlayacağını söyledi ve iş birliğinin milyonlarca yeni kullanıcıyı hedef alan güvenli ve ölçeklenebilir sağlık verileri paylaşımını sağlayacağını ekledi.

Harmony’nin blockchain’i, ‘deep sharding’ denen bir sisteme dayanıyor; yani büyük çaplı bir veritabanı daha hızlı ağ işlemleri için yönetilmesi kolay parçalara bölünüyor.

Harmony, geçtiğimiz Mayıs ayında Harmony (ONE) tokenlerini sunduğu bir ilk borsa arzı (IEO) yapmıştı. Söz konusu IEO, küresel kripto borsası Binance’in IEO platformu Binance Launchpad’de gerçekleştirilmişti.

Harmony, Ağustos ayının başlarında Sequoia tarafından finanse edilen dijital koleksiyon girişimi Quidd’i birlikte satın almak için Blockchain oyun şirketi Animoca ile ortaklık kurmuştu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.