«

Algorand Blockchain Oyun Birliği’ne Katıldı

Amerikan blockchain teknoloji girişimi Algorand, dev blockchain oyun birliği Blockchain Oyun Birliği’ne (BGA) katıldı.Ulusal dijital para projelerine teknoloji sağlamasıyla bilinen Algorand, resmi olarak BGA üyesi oldu. Birlikte ConsenSys ve MakerDAO dahil 60’tan fazla üye yer alıyor.Haberi 2 Temmuz’da duyuran Algorand, şirketin BGA’ya bir üye ve destekçi sponsor olarak katkı sağlayacağını belirtti.

Blockhain’e çevrimiçi oyunculuğu getirmek

Algorand, birliğe katılarak oyunculuk sektörüne bazı faydalar sunmayı istiyor. Bu faydalar arasında alım satımı yapılamaz token’ların kolay oluşturulması ve yeni parasallaştırma modelleri de yer alıyor. Algorand, artan ağ hızı, azalan işlem maliyetleri, genişletilmiş piyasa imkanları ve tüm oyunculuk ekosisteminde topluluk sahipliği sunacağının sözünü veriyor.2019’da kurulan BGA, oyun sektöründe blockchain yaygınlığını artırmayı hedefliyor. BGA, ayrıca öncü teknoloji şirketlerinin sponsorluğunda büyük oyun sektörü etkinliklerinde blockchain oyunculuğunu temsil etmeyi planlıyor.

Algorand pazarlama programları başkanı Shamir Ozery, yeni iş birliğinin blockchain teknolojisinin oyunculuk sektöründe ana akım yaygınlık kazanmasına büyük katkı sağlayacağını söyledi:

“BGA ile iş birliğimiz, blockchain teknolojileri hakkında farkındılığı yaymak ve yaygınlığı teşvik etmek için bir fırsattır.”

Bir Cevap Yaz

Melih Er Hakkında

avatar

Melih Er

Melih Er , üç senedir bir şirkette kripto para danışmanlığı yapmaktadır. Aktif olarak haberkoin.com'da editörlük görevinde bulunuyor . Tüm soru ve önerileriniz için ermelih@haberkoin.com adresine mail atabilirsiniz.

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *