Türkiye'nin Coin Haberleri - Bitcoin Haber
Bitcoin
$20,259.74
-463.59
Ethereum
$1,147.38
-36.67
Litecoin
$52.88
-1.82
DigitalCash
$45.92
-2.37
Monero
$118.75
+1.04
Nxt
$0.00
-0
Ethereum Classic
$15.60
-0.56
Dogecoin
$0.07
-0

XRP İçin Yatırımcılar Bu Seviyeye Dikkat Etmeli!

0 137

Ripple (XRP), Cuma günü fiyattaki olumlu değişikliğin ardından tam toparlanmaya yaklaşıyor, ancak fiyat hareketi halen 0,50 doların altında kalmış durumda. Buna ek olarak da duyarlılıkta temel bir değişiklik olduğuna dair bir kanıt yok. Göreceli Güç Endeksi (RSI) durgunlaştıkça ve buna ek kırmızı düşen trend çizgisi testi geçemezse, yatırımcılar XRP için bir süre daha umudu kesebilir. Bu da %60 kayıp ile XRP’yi tekrardan 0,36 dolar seviyelerine kadar çekebilir.

XRP fiyatı %60 daha düşebilir!

Dünya genelindeki enflasyon artışından dolayı bu zorlu ortamda ihtiyaçları karşılamak giderek zorlaşıyor. Bu hafta piyasadaki neredeyse tüm varlıklarda düşüş hareketi olduğu için kripto para birimleri bu düşüşlere dayanmak için güçsüz kalıyor.

XRP’nin fiyatı, herhangi bir toparlanma belirtisi veya en azından şu anda geçerli olan fiyat tavanlarından birinin testi olmadan dipte kapanmaya devam ederken, ilgi eksikliği XRP fiyatının daha da kanamasına neden oluyor. Bu nedenle, XRP’nin fiyatı, baskının tekrar onu 0.3616 dolara çektiğini bizlere gösterebilir. Ancak başka bir test daha da büyük olabilir, çünkü jeopolitik kaygıların ve piyasaların hareketli parçalarının bagajı işlenmek için çok büyük olabilir.

Kaynak: TradingView

XRP için en iyi ve ideal senaryo, 0,4974 doların üzerinde bir haftalık kapanış ve Pazartesi günü anahtar seviye ile modanın kırmızı çizgisi arasındaki küçük üçgen bir odada açılış fiyatı olacaktır. Boğalar kolu giriş seviyesi olarak kullanacak ve zirveye doğru bir atılım için ivme oluşturacak, bu da kırmızı düşüş trendi çizgisini kıracak ve yatırımcılarda büyük bir artışa neden olabilir. Çünkü sonunda haftalarca süren satışlardan sonra bir şeyler değişmiş gibi görünüyor. 55 günlük basit hareketli ortalamada çok daha fazla ölü çapraz kuvvet ve eylem tavanı olmasına rağmen, daha fazla fayda için en azından biraz boşluk yaratılmış durumda.

Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) İçin Son Durum! (21 Mayıs)

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.