Türkiye'nin Coin Haberleri - Bitcoin Haber
Bitcoin
Ethereum
Litecoin
DigitalCash
Monero
Nxt
Ethereum Classic
Dogecoin

Quant (QNT) 200 Doları Aşarak Rekor Kırmayı Başardı

0 228

Bitcoin (BTC) üzerindeki değer kaybından dolayı sessizliğe bürünen kripto para piyasalarında Quant rüzgarı esmeye devam ediyor. Şimdi de 200 doları aşarak yeni bir rekor kıran QNT gün içerisinde 204.20 dolara kadar çıktı. Bu sayede yatırımcıları da kendisine hayran bırakan popüler altcoin biriminde hareketlilik devam edecek gibi görünüyor.

Quant (QNT) 24 Ağustos Analiz

 

Şu anda 195 dolarlık bir değere sahip olan QNT gün içerisinde önemli bir sıçrama yaşadı. Bununla birlikte son 24 saatlik zaman diliminde %8 civarı bir yükselme görülmüş durumda. Yatırımcısına şu anda iyi bir fırsat ve kazanç sunan Quant ilgi odağı olmaya devam ediyor. Bu sayede kısa sürede market hacmi açısından en büyük 55. kripto para olmayı da başardı.

Daha çok kısa ve orta vadeli yatırımcıların odağında olan QNT bu yatırımcıların isteklerini geri çevirmiyor. Kısa sürelerde iyi oranlar kazandıran altcoin birimi şu anda dolaşımdaki sayısı ve aktif cüzdan adetini de bir hayli arttırmayı başardı. Bu sayede ilerisi için olumlu bir hava çizen Quant daha yakından takip edilmeye değer gibi görünmekte.

MicroStrategy Tekrardan Yüklü Miktarda Bitcoin (BTC) Alımı Yaptı

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.