Türkiye'nin Coin Haberleri - Bitcoin Haber
Bitcoin
$19,984.65
-879.89
Ethereum
$1,122.39
-84.38
Litecoin
$52.00
-3.65
DigitalCash
$45.18
-3.79
Monero
$117.63
-2.43
Nxt
$0.00
-0
Ethereum Classic
$15.30
-1.08
Dogecoin
$0.06
-0.01

Piyaslardaki Düşüşler, Dogecoin (DOGE) Balinalarını Atağa Geçirdi

0 55

Piyasalardaki düşüşlerin ardından Dogecoin (DOGE) için balinaların atağa geçtiği görülüyor. Yaşanan son fiyat düşüşleri nedeniyle büyük ölçekli yatırımcılar Dogecoin tercihlerini artırmış durumda. Özellikle Binance ağındaki projelerin balinaları olan cüzdanların DOGE biriktirdiği görülmekte. Ancak, devasa balina birikimine rağmen popüler meme para token projesi için düşüş beklentileri devam ediyor.

Dogecoin, düşen fiyatlara rağmen balinaların odağında

Shiba Inu benzeri olan ve meme token alanının ilk ismi olma özelliğini taşıyan Dogecoin, son düşüşlerde önemli bir sekteye uğradı. Buna ek olarak, Binance Smart Chain üzerinde yer alan cüzdanlarındaki büyük yatırımcılar, DOGE için yaşanan son düşüşlerin ardından önemli miktarlarda satın alımlar yaptılar.

Reddit topluluğu tarafından tanımlanmış “Scarlet Witch” isimli bir kripto para balinası, 400 milyon adet olacak şekilde, 31.66 milyon dolarlık Dogecoin (DOGE) token alımı gerçekleştirdi. İşlemin 10 Haziran 2022 tarihinde ve milyon dolar değerindeki transfer için yalnızca 0.11 dolar işlem ücreti ödenerek tamamlandığı açıklandı.

Scarlet Witch isimli kripto para balinası, Binance Smart Chain’in 74. en büyük hissedarı olarak kabul ediliyor.

Dogecoin fiyatı, tüm zamanlar rekor seviyesi olan 0.73 dolardan %91 oranında düşmüş durumda. Buna ek olarak, hafta sonu çift haneli kayıplara neden olan meme token için yatırımcılar endişeliler.

Kripto para balinaları olarak bilinen ve milyonlarca dolarlık varlığı elinde bulunduran cüzdanların meme token projelerine olan ilgisi bilinmekte. Dogecoin ve Shiba Inu için önemli satın alımlar yapan balinaların bu hamleleri yatırımcılar için umut olmaya devam ediyor. Ancak yine de analistlerin Dogecoin’de kısa vade için fazla düşüş öngördüklerini belirtmek gerek.

dogecoin analiz

Popüler kripto para analistlerinden Kelvin Maina, Dogecoin fiyat grafiğini değerlendirdi ve 0,08 dolarlık seviyesinin altına düşüşün, yatırımcıları daha da tehlikeye atabileceğini kaydetti.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.