Türkiye'nin Coin Haberleri - Bitcoin Haber
Bitcoin
$20,259.74
-463.59
Ethereum
$1,147.38
-36.67
Litecoin
$52.88
-1.82
DigitalCash
$45.92
-2.37
Monero
$118.75
+1.04
Nxt
$0.00
-0
Ethereum Classic
$15.60
-0.56
Dogecoin
$0.07
-0

Dogecoin (DOGE) Analiz: Yeni Test Ağı Yükselişi Tetikleyebilir mi?

0 68

Dogecoin (DOGE), Mayıs 2021’den bu yana gördüğü çeşitli destek seviyelerini artık dirence dönüştürmüş durumda. Enflasyon ve artan pahalılık gibi birkaç faktörün neden olduğu son düşüş, DOGE’ye en fazla zararı veren hamlelerden biri oldu. Kripto paralar için kasvetli görünüme rağmen, bu teknik gösterge potansiyel bir tekrarlama rallisi olabileceğini gösteriyor. İşte detaylar…

Dogechain: DOGE test ağı

Dogechain test ağının 15 Haziran’da piyasaya sürülmesi, bu yükseliş rallisi ihtimalini güçlendiriyor. Yeni test ağı, DOGE geliştiricilerine yeni bir blok zinciri ağı sağlarken “Ethereum akıllı sözleşmeleri ve işlemleriyle tam uyumluluk sağlayan Polygon Edge tarafından oluşturulmuştur.”

Dogechain, Bizans Hata Toleransı Uyumluluk Mekanizması (IBFT) ve Hisse Kanıtı (PoS) desteğinden yararlanacak. Bu güncellemenin, Dogecoin katili Shiba Inu’nun ortaya çıkmasından bu yana sabit kalan piyasa değerine ve Dogecoin’e hayat vermesi bekleniyor.

Dogecoin fiyatı değişime hazır

Dogecoin fiyatı, trend çizgisiyle ilişkilendirilebilecek üç farklı düşük maksimum oluşturmuş durumda. Yaşanan bu durum, %93’lük çöküş sırasında herhangi bir kurtarma girişiminin bu eğilim çizgisi tarafından engellendiğini ortaya koymakta.

Sonuç olarak DOGE, 0,070 dolardan 0,087 dolara kadar olan destek aralığını kırdı ve sınırına kadar zorladı. İlginç bir şekilde, Dogecoin fiyatı neredeyse 0.048 dolar noktasını test edecek kadar düştü, ancak alıcılar piyasaya girdiğinde bu hamle başarısız oldu. Genel piyasa görünümü düşüş eğilimi nedeniyle hala iç acıcı olmasa da, Momentum Ters Çevirme Göstergesi (MRI) canlı görünüyor ve potansiyel bir yükseliş beliriyor. Haftalık MRI grafiğindeki yeşil satın alma sinyali de, DOGE için bir ila dört mum olacak şekilde artış trendi öngörüyor.

Meme token projesine yatırım yapanların, Dogecoin için fiyat sinyali konusunda iyimser olmaları gerekiyor. Şu anki dip ihtimali doğruysa, DOGE ayılarla uğraşmadan önce %81 artarak 0.109 dolara kadar çıkabilir.

dogecoin doge analiz 16 haziran

Öte yandan, eğer Dogecoin fiyatı 0.048 doların altına yakın bir haftalık mum gösterirse, minimum yapacak ve bu da düşüş eğiliminin devamına işaret edecektir.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.