Türkiye'nin Coin Haberleri - Bitcoin Haber
Bitcoin
$62,957.55
+2918.46
Ethereum
$3,362.09
+169
Litecoin
$70.54
+0.83
DigitalCash
$26.93
+0.86
Monero
$157.65
+1.04
Nxt
$0.00
0
Ethereum Classic
$22.99
+0.63
Dogecoin
$0.12
+0.01

Başarılı Analist Boğa Koşusuna Önderlik Edecek 2 Altcoin’i Açıkladı

0 718

Kripto para piyasalarında ufak ufak hareketlenmeler başlasa da tam anlamıyla verimli bir durum ne yazık ki mevcut değil. Ancak bazı altcoin birimleri rakiplerinin aksine uzun bir süredir güç biriktiriyor. Başarılı analist Tyler Swope da boğa koşusuna güçleriyle önderlik edebilecek 2 altcoin birimini açıkladı. İşte o altcoinler…

Compound (COMP)

Analist ve aynı zamanda deneyimli bir trader olan Tyler Swope boğa koşusunda en önde Compound (COMP)’un görüleceğini açıkladı. Kendisine göre şuanda da başarılı bir grafik çizen Compound olsa bir boğa koşusunda yatırımcısına büyük kazançlar sağlayabilir:

Bu DeFi protokolü Circle’ın DeFi API’ı ile çalışan ilk protokol olacak… Peki bu, neden benim seçimim? Birincisi, listelerde çok aşağılara indi, 58. sıraya düştü, bir grup token saçmalığı ise hiçbir faydası olmadan daha üst sıralarda yer aldı. Hatta bazı C tokenleri; CETH, CDAI, CUSDC, Compound’ın yönetişim tokeninden daha yüksek sıralarda yer alıyor. Bu, Compound protokolünün yoğun bir şekilde kullanıldığını kanıtlıyor ve bence yönetişim tokeni bunlardan daha yüksekte yer almalı… En azından ilk 30 kripto arasında.

Unibright (UBT)

Başarılı analistin takipçileriyle paylaştığı bir diğer altcoin ise Unibright (UBT) oldu. Kurumsal blockchain çözümleri geliştiren UBT bu zamana kadar oldukça iyi işlere imza atmayı başardı. Bu yüzden de şu anki değeri 1.40 dolar olan Unibright’ın kısa sürede bu değerini katlayacağı düşünülmekte.

Başarılı Analist Bitcoin İçin Yükseliş Tarihini Açıkladı!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.